PAŹDZIERNIK 2019/MAJ 2020
W przedziałach wiekowych: dzieci, młodzież,  dorośli i seniorzy
 TANIEC I MUZYKA

SMYKONUTKI (3 miesiące - 3 lata) - NOWOŚĆ!

Zapraszamy rodziców, dziadków i nianie z maluszkami od ok. 3-4 miesiąca życia do 3 lat na muzyczne spotkania pełne muzycznych niespodzianek, prowadzone w oparciu o teorię umuzykalniania najmłodszych prof. E. Gordona.
Nasze zajęcia wspomagają rozwój mowy, koordynacji ciała, wspierają kształtowanie poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Prowadzenie: firma SMYKONUTKI GORDONKI
Termin: środy godz. 11:30
Opłata: 120 zł. (4 spotkania)
Zapisy na zajęcia: 661 640 940 sms lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TRALA LALA (4– 8 lat) - NOWOŚĆ !

Te zajęcia to śpiew, taniec, gra na prostych instrumentach i  improwizacja. Cotygodniowe spotkania rozwijają muzykalność, poczucie rytmu, wrażliwość i wyobraźnię oraz słuch (poprzez ćwiczenia i zagadki muzyczne)

Instruktor: Łukasz Potera
Termin: czwartki, godz. 17:30-18:00 (4-5 lat), 18:10-19:00 (6 - 8 lat)
Opłata miesięczna: 50 zł (4-5 lat), 70 zł. (6-8 lat)

Zespół MOKKA

Mokka to amatorski żeński zespół wokalny, który powstał 6 lat temu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie. Obecnie składa się z 30 charyzmatycznych wokalistek pod batutą niemniej charyzmatycznej Ewy Jurkiewicz. Mokka ma w swoim portfolio występy w licznych ośrodkach kultury w Warszawie i powiecie otwockim, Starej Prochowni oraz na stołecznych i józefowskich imprezach miejskich. Zespół zaprasza chętne panie (od 14 roku życia) bez względu na wiek, zawód, a nawet umiejętności muzyczne. Tym, co łączy wokalistki Mokki jest pasja do muzyki.
Zapisy: po kontakcie z dyrygentem zespołów: mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobistym przed próbą.

Instruktor: Ewa Jurkiewicz
Termin: wtorki, godz. 16:30-18:00 grupa dziecięca,
godz. 18:00-20:00 grupa dorosła.
Opłata miesięczna: 50 zł

Zespół Mała MOKKA (7-12 lat)

Mała MOKKA to zespół wokalny, który daje szansę rozpoczęcia swojej przygody ze śpiewem każdemu dziecku bez względu na poziom umiejętności. Na zajęciach, śpiewając różnorodny repertuar, ćwiczymy swój głos i umiejętności muzyczne. Na koncertach uczymy się zachowania na scenie, wystąpień publicznych i panowania nad tremą. Zespół regularnie koncertuje zarówno samodzielnie jak i z dorosłym zespołem MOKKA.

Instruktor: Ewa Jurkiewicz
Termin: wtorki, godz. 16:30 - 18:00
Opłata miesięczna: 50 zł.
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży, która chciała by nie tylko tańczyć ale tworzyć projekty łączące w sobie elementy teatru, tańca New Age, Jazzu, tańca współczesnego,tańca ludowego. Podczas zajęć będziemy tworzyć choreografię taneczne opierając się na motywie ruchowym, dodając rekwizyty, piękne stroje, historie układu. Można powiedzieć, że będziecie aktorami teatru tańca, którzy chcą pokazać piękno artystyczne tańca, mowy i śpiewu folkowego.
Instruktor: Jerry Kowalczyk
Termin: wtorki i piątki, godz. 17:00 – 18:00 (7-11 lat), 18:00 – 19:00 (12-15 lat), 19:00 - 20:00 (15+)
Opłata miesięczna: 100 zł

DZIECIĘCY ZESPÓŁ TAŃCA POLSKIEGO (zapisy 11 - 13 lat)

to amatorski zespół taneczny kultywujący tradycję polską. w strukturze zespołu są dwie grupy reprezentacyjne.

Instruktor: Łukasz Neter
Termin: poniedziałki i piątki: godz. 17:00 - 20:00 (dwie grupy)
Opłata miesięczna: 100 zł.

SZKOŁA TAŃCA FAST STEP (dzieci 3+)

Program NAUKI TAŃCA dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w oparciu o program zalecany przez Światową Organizację Tańca. Nauka ma umożliwić dzieciom opanowanie elementów technicznych i artystycznych tańców.

Instruktor: SZKOŁA TAŃCA FAST STEP
Termin: wtorki, godz 16:30 - 17:00 (4 - 6 lat - grupa początkowa), II grupa
godz. 17:10-18:00 (6+ grupa zaawansowana)
Opłata miesięczna: 60 zł

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO (młodzież, dorośli)

Zajęcia kierujemy do osób, które chcą poznać podstawy najpiękniejszych tańców standardowych oraz latynoamerykańskich.
Tańczymy w parach!

Prowadzenie: Szkoła Tańca "Fast step"
Termin: wtorki, godz. 18:30-20:00
Opłata miesięczna: 80 zł

ZAJĘCIA TANECZNE z elementami tańca ludowego (6 - 10 lat)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. W programie: nauka podstawowych kroków polskich tańców narodowych i ludowych, zabawy muzyczno-ruchowe.

Instruktor: Łukasz Neter
Termin: poniedziałki i piątki, godz. 16:00 - 17:00
Opłata miesięczna: 100 zł

TANIEC ORIENTALNY - NOWOŚĆ!

Taniec orientalny (taniec brzucha) - zajęcia taneczne, które wydobywają z kobiet piękno i zmysłowość, rozwijają poczucie własnej wartości, uczą płynność ruchu i koordynacji przy zmysłowej arabskiej muzyce. Miękkie, subtelne, pełne gracji i wdzięku ruchy rąk łączą się z dynamicznymi ruchami bioder.

Instruktor: Monika Wardecka
Termin: poniedziałki, godz. 20:00-21:30;