Kazio Sponge

5 MARCA (NIEDZIELA) GODZ. 17:00
Kazio Sponge „Palec pod budkę”/ spektakl familijny (bez ograniczeń wiekowych) / Spotkania z Teatrem Józefów 2023

Wyobraź sobie, że jedziesz na rollercoasterze, w którym nie ma pasów bezpieczeństwa, ale nikomu nic się nie dzieje. Bo nie ma grawitacji. I nie ma uziemienia, zasad dynamiki Newtona, przyciągania, czarnych dziur. A świat działa według dziecięcej logiki i wygląda jak dziecięcy obrazek.

„PALEC POD BUDKĘ!” to spektakl, w którym rządzi Kazio – 6-letni gaduła i ważniak, dziecko, które zaprasza widzów do swojego świata, by wspólnie zmierzyć się z dziecięcymi mitami i problemami. Kaziowi towarzyszy Mazi – multiinstrumentalista i przyjaciel – magik, który mając jedynie dwie ręce i looper, potrafi zrobić muzykę z linijki, puszki Coca-Coli, lakieru do włosów, podczas gdy Ty myślisz, że gra dla Ciebie cały band. „PALEC POD BUDKĘ!” to zabawa teatrem lalek, muzyką, słowem. Liczne interakcje z publicznością i improwizacje, sprawiają, że każde spotkanie z Kaziem i Mazoniem wgniata w fotel i poprawia humor.

Koncepcja i reżyseria – Anna Makowska-Kowalczyk; muzyka – Grzegorz Mazoń; scenografia – Anna Makowska-Kowalczyk, Grzegorz Mazoń; występują – Kazio Sponge, Grzegorz Mazoń.

Bilety: 30 zł normalny/20 zł ulgowy
Miejsce: sala widowiskowa MOK

Skip to content