
8 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 17:00
„KOBIETA ZMIENNĄ JEST” / WERNISAŻ
Wystawa prezentuje prace uczestniczek naszego Kursu Rysunku i Malarstwa – grupy twórczyń w różnym wieku, pracujących w technice akrylowej. Różnorodność tematyczna zgromadzonych dzieł odzwierciedla indywidualność każdej z autorek oraz ich osobiste spojrzenie na otaczający świat. Osoby w różnym wieku, połączone wspólną pasją. Obserwujemy konsekwentny rozwój artystyczny uczestniczek – bo malarstwo uczy, przede wszystkim, uważności i cierpliwości.
Uczestniczki wystawy:
Elżbieta Bajtler
Elżbieta Bienias
Katarzyna Czyżewska
Teresa Łozińska
Sonia Maciak
Kinga Nowak
Anna Olszanka
Beata Puka – Kubiszyn
Elżbieta Uzarska
Jagoda Witkowska
Ewa Woźniak
Wstęp wolny.
Miejsce: Galeria Wejście MOK.



