Koncert Moniki Borzym

9 MARCA (SOBOTA) GODZ. 18:00
„Kołysanki dla dorosłych”/Monika Borzym/koncert premierowy

„Kołysanki dla dorosłych” to najnowsza propozycja płytowa od Moniki Borzym. To wyjątkowy projekt. Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje standardów jazzowych tworzące konceptualny album mający rozbudzać zmysły słuchaczy prowokując do bliskości i czułości. To zbiór piosenek idealny na randki. Również te z samym/ samą sobą.

„Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić” – tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.

Monika Borzym – wybitna polska wokalistka jazzowa młodego pokolenia, obdarzona wyjątkowym głosem i nieprzeciętną sceniczną charyzmą. Ma na koncie współpracę z tuzami polskiego i światowego jazzu (tj.: Gil Goldstein, Matt Pierson, Aaron Parks, John Scofield, Randy Brecker, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Krzysztof Herdzin i inni). „Kołysanki dla dorosłych” są szóstym albumem w dorobku artystki.

Bilety: 70 zł normalny/60 zł ulgowy.

Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Skip to content