Brak wejściówek na koncert

22 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 18:00 Artyści „The Voice Senior” / koncert z okazji Dnia Seniora

Program okolicznościowy utrzymany w charakterze „barwnego kalejdoskopu” muzyki rozrywkowej z dużą dawką dobrego humoru. Wystąpią w nim znakomici artyści o wspaniałych walorach głosowych uczestniczący w telewizyjnym programie „The Voice Senior”.

UWAGA! BRAK WEJŚCIÓWEK Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie MOK i do pobrania na: www.biletyna.pl.
Miejsce: sala widowiskowa MOK.     

Artyści:     

Barbara Parzęczewska – zwyciężczyni drugiej edycji programu, polska wokalistka i osobowość sceniczna, pochodzi ze Szczecina. Przez wiele lat mieszkała za granicą i aktywnie koncertowała w Niemczech, Szwecji i USA. Brała udział w niemieckiej edycji programu dostając się do półfinału. W 2021 roku wydała swojego pierwszego singla „Wiem, że tam jesteś”. Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, której premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2022 roku.

Ewa Olszewska – Finalistka „The Voice Senior 2”, technik dentystyczny z pasją do śpiewania – to właśnie Ewa Olszewska. Od zawszekocha śpiewać, muzyka i śpiew towarzyszą jej całe życie. Była wokalistką zespołu FATUM z którym występowała w całej Polsce, także na festiwalach. Śpiewanie daje jej radość i przekonanie, że poprzez muzykę może dawać ludziom szczęście.  Ewa Olszewska występuje solo jak i w duecie z Barbarą Parzęczewską dając publiczności  niesamowicie energetyczne show.                                               

Andrzej Wojda – Półfinalista „The Voice Senior 3”, uznany artysta śpiewak – bas o niezwykłej, naturalnej, głębokiej barwie głosu, występujący na jednej scenie z artystami największych scen teatrów muzycznych w Polsce. Z muzyką związany od dzieciństwa kiedy zdobywał umiejętności gry na akordeonie i gitarze. W latach 1979-81 wraz z zespołem BOMBEL z niemałymi sukcesami uczestniczył w ogólnopolskich studenckich festiwalach piosenki turystycznej. Muzyk saksofonista i wokalista orkiestry wojskowej. Koncertował min. w Niemczech, Anglii, Hiszpanii i Macedonii.

Prowadzenie koncertu:

Ryszard Nowaczewski ­– Autor licznych scenariuszy o wysokiej randze artystycznej. Współpracuje z wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej i prowadzi najpiękniejsze cykle koncertów tematycznych, nawiązując do najlepszych tradycji konferansjerskich.                                   

Skip to content