Koncert Zavoyama Quartet

2 KWIETNIA (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
Niedzielny wieczór z Zavoyama Quartet / koncert

Zavoyama Quartet to grupa doświadczonych instrumentalistów, których ścieżki skrzyżowały się w 2017 roku dzięki wspólnemu zamiłowaniu do gitarowego grania. W repertuarze grupy znajdują się wyłącznie autorskie kompozycje oscylujące gatunkowo na pograniczu akustycznego jazzu i world music. Muzyka Zavoyamy to idealne połączenie wpadających w ucho harmonii, improwizowanych solówek oraz energetycznej sekcji rytmicznej zbudowanej w oparciu o cajón i gitarę basową.

W 2021 roku zespół nagrał swój debiutancki album Acoustic Fusion EP, którego patronem medialnym zostali m.in. magazyn TopGuitar oraz magazyn JazzPress. Od 4 lat Zavoyama regularnie koncertuje na małych i dużych scenach w całej Polsce. 

Skład zespołu i instrumentarium:
Michał Jachura – gitara akustyczna, Hipolit Woźniak – gitara akustyczna, Adrian Manowski – gitara basowa, Artur Zajączkowski – instrumenty perkusyjne.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie MOK i do pobrania: www.biletyna.pl.

Miejsce: Dom Nauki i Sztuki/Willa Frankówka*

*Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content