Ciemne tło. Kobieta z rękami wyciągniętymi do przodu. W tle wyświetlona różowa syrenka.

„Legendy Warszawskiej Starówki”/ Kolor Kolektyw

Ciemne tło. Kobieta z rękami wyciągniętymi do przodu. W tle wyświetlona różowa syrenka.

Zapraszamy na spektakl „Legendy Warszawskiej Starówki” Koloru Kolektyw i Natalii Leszczyńskiej w dniu 20 marca br. To kolejne wydarzenie w ramach X. Przeglądu Teatrów dla Dzieci „Bez sceny”. Czeka nas niezwykłe multimedialne widowisko odkrywające na nowo tradycyjne podania warszawskie.

Główni bohaterowie – dzieci ze Śródmieścia – Pola i Kostek nie do końca wierzą w legendy warszawskie. Postanawiają zatem udać się na Starówkę, gdzie… przenoszą się w czasie, by spotkać bohaterów legendy o Złotej Kaczce, odkryć nowe sposoby na potwornego Bazyliszka i poznać sekrety Warszawskiej Syrenki.

Przedstawienie z mnóstwem zabawnych historii, dźwiękami i piosenkami na żywo, mocno angażujące publiczność. Spektakularną częścią widowiska są tworzone w czasie rzeczywistym wielkoformatowe animacje, z kinowym rozmachem zanurzające widzów w atmosferze legend przy wykorzystaniu nowych technologii.

Spektakl familijny, od lat 5 do 105! Autorki: Natalia Leszczyńska – aktorka; scenariusz, narracja, muzyka, śpiew Kama Fundichely (Kolor Kolektyw) – malarka; koncept wizualny, animacje live.

Bilety w cenie: 10 zł/dziecko, 15 zł/opiekun. Przedsprzedaż biletów od 15.03.2021. Miejsce: Sala widowiskowa MOK

Odwiedź stronę Przeglądu:
Pokaż mniej

Skip to content