Uśmiechniąta kobieta na tle morza.

ODWOŁANE/Muzyczne spotkanie z Haliną Kunicką


Z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie z Haliną Kunicką nie odbędzie się w zaplanowanym czasie i zostaje przeniesione na inny termin, o którym powiadomimy w przyszłości. Zwrot biletów: https://biletyna.pl/Jozefow/Miejski-Osrodek-Kultury lub w kasie MOK w najbliższą niedz. w godz. 17-18 oraz pn.-pt. w godz. 14-18.

7 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
Muzyczne spotkanie z Haliną Kunicką „Świat nie jest taki zły”

Spotkanie to swoista podróż, czasami sentymentalna, często zabawna, okraszona anegdotami zza kulis. Halina Kunicka w rozmowie ze swoim impresario Andrzejem Kurdzielem opowie o swoich początkach na scenie, dlaczego nie wybrała drogi życiowej jako prawnik i jak wyglądała praca nad jedną z najważniejszych płyt w jej dorobku artystycznym, tj. „12 godzin z życia kobiety”, którą napisali dla niej dwaj bardzo ważni ludzie w życiu prywatnym i zawodowym… mowa tu oczywiście o Jerzym Derflu i Wojciechu Młynarskim. Jakie to uczucie występować na scenach, na których lśniły Edith Piaf i Marlena Dietrich? Zapytamy również o film, który wywarł tak wielki wpływ na artystkę, że chciała ona wykonywać piosenkę do pochodzącej z niego melodii i czy jej się to udało.

Wspominać będziemy również osobę dla artystki najważniejszą. Termin spotkania będzie nas również skłaniał do wspomnień artystów, których Halina Kunicka znała i z którymi się przyjaźniła, m.in. Wiesława Gołasa czy Wojciecha Pszoniaka. Podczas wydarzenia zabrzmią znane i lubiane piosenki z repertuaru artystki. Po spotkaniu publiczność będzie mogła nabyć płyty z dedykacją.

Bilety: 20 zł. Miejsce: sala widowiskowa MOK 

Na zdjęciu uśmiechnięta kobieta na tle spokojnego morza.

Skip to content