Dzień. Plener. Uśmiechnięta kobieta trzyma przy twarzy aparat fotograficzny.

Nabór do projektu „Nowy świdermajer”

Budynek w stylu świdermajer.

Chcesz zaprezentować swoje umiejętności fotograficzne na wystawie? Do końca marca potrwa rekrutacja uczestników do bezpłatnych warsztatów fotograficznych pt. „Nowy Świdermajer”. Projekt, zgłoszony przez Marzennę Szymańską, jest jednym z sześciu zwycięskich działań wybranych w KONKURSIE INICJATYW LOKALNYCH „ÓW JÓZEFÓW – INICJATYWY Z KULTURĄ 2021”.

Projekt skierowany jest do młodzieży 13+ oraz dorosłych mieszkańców Józefowa. Ma za zadanie popularyzację stylu „świdermajer”, występującego we współczesnych zabudowaniach mieszkalnych w Józefowie. Medium, z pomocą którego przyjrzymy się architekturze, będzie fotografia.

Pierwszym działaniem jest nabór do projektu. Prosimy młodzież i dorosłych o przesłanie kilku swoich najlepszych prac fotograficznych, tzw. portfolio, na adres e-mail: marzenna.szymanska@gmail.com . Przesłane zdjęcia mogą mieć dowolną tematykę, powinny prezentować umiejętności i zainteresowania fotograficzne autora. Ważne, aby zgłaszający je fotografowie byli mieszkańcami Józefowa. Z podesłanych propozycji wyłonimy od 5 do 10 najlepszych fotografów. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca br.

O całym projekcie „Nowy świdermajer” czytaj TUTAJ.