Nuno & The Mooz/koncert online

Ciemnowłosa kobieta w skórzanej kurtce ze złożonymi rękoma na torsie. Uśmiecha się.

Nuno Anna Waszkiewicz – mieszkanka Józefowa, charyzmatyczna wokalistka o oryginalnej, ciepłej barwie głosu, wystąpi w MOK z zespołem The Mooz w sobotę 16 stycznia 2021 o godz. 18:00. Koncert zobaczyć i usłyszeć będzie można w formie online na naszych mediach społecznościowych.

Zarówno Nuno, jak i grupa The Mooz podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Powstał eklektyczny twór składający się z czterech żywiołów: muzyki elektronicznej przeplatanej jazzową harmonią wokalu, mistycznymi i psychodelicznymi barwami fletu porzecznego oraz spinających wszystko niczym klamra plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.

Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”.

Proponowany Państwu koncert jest kolejnym z cyklu „Jestem z Józefowa” przedstawiającym artystów mieszkających w naszym mieście.

Transmisja: Youtube, Facebook

Skip to content