Uśmiechnięte cztery kobiety w żółtych kapeluszach i biąłych bluzkach na tle w biało-czerwone pasy. Poza taneczna.

Oblicza kobiecości w tańcu

Uśmiechnięte cztery kobiety w żółtych kapeluszach i biąłych bluzkach na tle w biało-czerwone pasy. Poza taneczna.

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl taneczny zespołu Assaya pt. „Oblicza kobiecości”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 7 marca o godz. 18.00.

Taneczna podróż po różnych obliczach kobiecości, od tych delikatnych, subtelnych, po pełne energii i pasji – dynamiczne i wesołe. Przez ten bogaty świat przeprowadzi nas zespół Assaya. To silna, uzupełniająca się wiekiem i charakterami wspólnota.

Wychodząc od tańca orientalnego Assaya ciągle poszukuje nowych inspiracji, eksperymentuje z różnymi technikami, łączy różnorodne gatunki tworząc zaskakujące fuzje. Zespół dwukrotnie zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Europy Wschodniej w tańcu orientalnym, ma też na koncie wiele nagród i wyróżnień. W 2019 roku zdobył dwa złote medale na Międzynarodowym Konkursie Tańców Orientalnych.

Assaya zaprasza Państwa do swojego kolorowego, roztańczonego kobiecością świata. A podczas tanecznego wieczoru będziemy odkrywać kobiecość w różnych odsłonach, nawet tam, gdzie się jej zupełnie nie spodziewamy, ponieważ istotą kobiecości jest tajemnica, niekończąca się zmiana, współistnienie delikatności i siły, subtelności i pasji. Każda z tych odsłon dotyka nas swoją intensywnością. Bez wątpienia, podczas wieczoru zobaczymy to bogactwo emocji wyrażone w tańcu.  

Cena biletu: 20 zł. Przedsprzedaż od 01.03.2021. Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Skip to content