Palce lizać

11 MAJA (SOBOTA) GODZ. 11:00
„Palce lizać, czyli wybuchowy deser”/spektakl 6-100 lat

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipne, błyskotliwe, pełne nieprzewidzianych zwrotów akcji przedstawienie spodoba się nie tylko dzieciom, ale i rodzicom oraz dziadkom, którzy również będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Spektakl na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego.

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia „Pogoda”. Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin… Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi… Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie poznają tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz będą towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca, piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

Obsada: Mela – Wiktoria Swat; Miłek – Dawid Chybalski; Dziadek Leon – Antoni Rot (głos).

Reżyseria: Kamil Obara. Scenariusz: Dawid Chybalski. Muzyka: Waldemar Ossowski.

Scenografia: Maciej Tarapata. Kostiumy: Krystyna Tabiszewska. Charakteryzacja: Olga Kołomycew. Choreografia i ruch sceniczny: Oskar Wójcik. Produkcja: Fundacja Nieco Kultury,www.palcelizacnazywo.pl

Bilety: 30 zł normalny/20 zł ulgowy.Miejsce: sala widowiskowa MOK

Skip to content