Młody mężczyzna siedzący w kucki, podpierający głowę. Białe tło.

Sosnowski zagra w plenerze/zmiana

Młody mężczyzna siedzi w pozycji lotosu na tle narysowanych chmur.

13.06.2021 (NIEDZIELA) GODZ. 18:00  

SOSNOWSKI „TRASA BEZ NERWÓW” / KONCERT
W PLENERZE

Uwaga! Koncert, ze względu na pogodę, przeniesiony do sali widowiskowej MOK. Do sali może wejść maks. 90 osób.

„Sosnowski słyszy i czuje więcej. I potrafi się tym dzielić za pomocą swojego wyjątkowego głosu. GŁOSU. Jest scenicznym demonem.” Piotr Metz (Trójka, Polskie Radio).

Sosnowski – nominowany do tegorocznych Fryderyków, obsypany nagrodami songwriter i gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak na przykład „Deszcz”, nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, uzyskując dobre pozycje na polskich listach przebojów. Po nominowanej do Nagrody Muzycznej Fryderyk płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca z dwunastoma nowymi, energetycznymi piosenkami po polsku.

 „Tylko się nie denerwuj” to barwna, pozytywna odpowiedź na dzisiejsze, trudne czasy. Muzykowi będzie towarzyszył zespół. Album promuje aktualnie singiel, zatytułowany „Po prostu”. Nagrody artysty: wyróżnienie na Mateuszach Trójki, „Szczota” na Offensywie De Luxe, Grand Prix na Suwałki Blues Festival, polski reprezentant na konkurs European Blues Challange 2021. Sosnowski występował, m.in. na takich festiwalach, jak: Męskie Granie, Enea Spring Break, Naturalnie Mazury Festiwal, ZEW się budzi, BiesCzad Blues, Warsaw Fingerstyle Festival czy Blues Maraton.

Wstęp wolny. Miejsce: scena plenerowa MOK

UWAGA! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.

W związku z wdrożonymi  procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie (strefa wydzielona) może wziąć udział maksymalnie 90 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie www.mokjozefow.ploraz aktualnych zaleceń GIS.

WSTĘP NA KONCERTY do wydzielonej strefy  po  wypełnieniu ankiety covidowej i klauzuli  informacyjnej dostępnych przed koncertami w punktach informacyjnych na skwerze im. św. Jana Pawła II.

Czarny tekst na białym tle. Na górze zielona szyszka.
Skip to content