Kobieta zakrywa twarz rękoma. Dwie dodatkowe ręce trzymają jej głowę. Ciemne tło. Atmosfera stresu.

Stres? Napięcie? Obejrzyj wykład

Kobieta zakrywa twarz rękoma. Dwie dodatkowe ręce trzymają jej głowę. Ciemne tło. Atmosfera stresu.

KILKA SŁÓW O EMOCJACH CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE
Z NAPIĘCIEM – WYKŁAD ONLINE

22.03.2021 (poniedziałek) godz. 18:00 – 19:30

Celem wykładu jest poznanie skutecznych technik oraz mobilizacja własnego potencjału do radzenia sobie ze stresem, emocjami, napięciem.

Słuchacze zdobędą wiedzę i umiejętności w zakresie: sposobów radzenia sobie z napięciem, zwiększenia umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami i otaczających nas ludzi, kierowania monologiem wewnętrznym, koncentracji na rozwiązaniach i wyciągania wniosków z doświadczeń.

Podsumowaniem wykładu będzie prywatny plan działania w zakresie radzenia sobie ze stresem – Czego będę robił więcej/mniej? – Co zacznę robić? – Co skończę robić? – Co będę robić inaczej, by zachować równowagę i opanowanie w sytuacjach stresowych.

Prowadzenie: Olga Rzycka – coach, trener, psycholog, mieszkanka Józefowa, właścicielka firmy www.d4e.eu

Zapisy i ważne informacje:

Udział w wykładzie jest bezpłatny.  Zapisy do 19 marca mailowo: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl , w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej o prowadzącej:

Olga posiada ponad 21-letnie doświadczenie w pracy związanej z szeroko pojętym rozwojem poszczególnych osób, grup oraz zespołów funkcjonujących w firmach. Jej zainteresowania zawodowe krążą wokół wykorzystywania psychologii w różnego typu organizacjach i strukturach. Od siedmiu lat zarządza firmą świadczącą usługi coachingowo-szkoleniowo-diagnostyczne. Doświadczenie biznesowe zdobywała pracując m.in. w firmach finansowych oraz farmaceutycznych.

Olga jest coachem, trenerem i psychologiem. Jest również wykładowcą w Szkole Głównej Handlowej oraz autorką książek wykorzystywanych w biznesie. Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizowała się w neuropsychologii oraz psychologii klinicznej. W trakcie swojej kariery uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach rozbudowujących jej kompetencje.

Posiada międzynarodowy certyfikat International Coach Community ICC jest również członkiem The International Association of Coaches. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w: „The Art and Science of Coaching” (Erickson College International, ICF), ICC Business Coaching, ICC Coaching, The Horse Assisted Professional Development, Zaawansowane Techniki Coachingowe (ICC), Certyfikacja Insights, a także w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania, Szkole Psychoterapii Krótkoterminowej.

Skip to content