Stwórzmy własne piosenki

26 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 10:00
Warsztaty dla młodzieży tworzenia piosenek u Pana Ba / 10+

Jak profesjonalnie tworzyć i produkować własną muzykę bez: bardzo drogiego sprzętu, rozległej wiedzy teoretycznej, wirtuozowskich umiejętności, zespołu.
Podczas warsztatów prowadzący dzieli się umiejętnościami i wiedzą zdobytą przez lata własnych doświadczeń oraz kontaktów z wybitnymi muzykami i mentorami (klasyka, jazz, alternatywa, piosenka poetycka, rock, funk, pop, folk) z zakresu pisania tekstu, muzyki, aranżacji i produkcji w ujęciu teoretycznym i praktycznym z wykorzystaniem żywych instrumentów i komputera, bez użycia drogiego sprzętu. Zajęcia celowo nie rozdzielają poziomu umiejętności uczestników, gdyż zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowany kursant znajdzie wartościową i inspirującą wiedzę.

Warsztaty:
2h teoria + 3h warsztaty praktyczne:

Część 1 (zajęcia teoretyczne) – prelekcja zawierająca wiedzę teoretyczną oraz pokaz tworzenia fragmentu wymyślonej (przez prowadzącego) na poczekaniu (od zera) piosenki na zadany przez kursantów temat – melodia, tekst, harmonia, aranż z użyciem darmowego oprogramowania komputerowego i prostych instrumentów;

Część 2 (zajęcia praktyczne) – tworzenie tekstu, melodii i aranżu przez samych kursantów (nie jest wymagana fachowa wiedza ani umiejętności gry na instrumencie uczestników, choć to drugie mile widziane).

Prowadzący: Alek Golor-Baszun – twórca piosenek i samodzielny producent muzyczny, poeta, wokalista i multiinstrumentalista.

Zapisy do 24 listopada: email: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl, tel. 22 789 22 84.

Koszt: 50 zł. Miejsce: Willa Balbinów.

Skip to content