Świder bajki

SOBOTA, 13 MAJA 2023 GODZ. 11:00
„Świder bajki”/rodzinne warsztaty teatralne

Jeśli chcecie poznać świat lalek teatralnych, różnych technik lalkowych oraz przekonać się jak razem z dziećmi możecie w domu stworzyć magię teatru, to serdecznie zapraszam na autorskie warsztaty Świder bajki Aliny Więckiewicz.

W klimacie „Świdermajerów”, na scence będącej miniaturą dawnych drewnianych domów, poznacie tajemnice lalek teatralnych, zobaczycie jak lalki ożywają na scenie, a na deser wspólnie stworzymy małe lalki z papieru i różnych „skarbów” z pracowni plastycznej. Zanim powstanie gotowe przedstawienie, najpierw czeka was wspaniała praca tworzenia lalek, scenografii oraz próby i ćwiczenia. Jako uczestnicy warsztatów, będziecie mogli razem ze swoimi dziećmi poznać magię teatru z obu stron: kulis, pracowni i samej sceny. Warsztaty przeznaczone dla rodzin i dzieci od 3 do 100 lat, maluchy na rękach mamy mile widziane.

Prowadzenie: Alina Więckiewicz, reżyserka, scenografka, aktorka.
Zapisy: do 11 maja, email: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl
Miejsce: Dom Nauki i Sztuki/Willa Frankówka*

*Projekt „Modernizacja i renowacja budynku przy ul. Kard. Wyszyńskiego 2 w Józefowie mająca na celu dostosowanie obiektu do nowych funkcji: Domu Nauki i Sztuki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skip to content