Namalowane różowe kwiaty.

„Impresje józefowskie – przyroda i zwierzęta oglądane oczami artysty”/wernisaż wystawy Bożeny Stawikowskiej

Bożena Stawikowska ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Rysuje i maluje w każdej wolnej chwili – portrety, kwiaty, pejzaże. Projektantka opakowań dla przemysłu kosmetycznego, autorka wielu projektów, plakatów i ilustracji. Miłośniczka i kolekcjonerka roślin, pasjonatka ogrodów. Autorka artykułów na temat botaniczne. Znalazła się wśród ludzi o „zielonych palcach”. Za działalność społeczną zasłużona dla Miasta Józefowa. Brała udział w wielu wystawach, między innymi w Zachęcie, Łazienkach Królewskich i galeriach. Jej prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w różnych krajach świata. Wystawa w ramach obchodów 60-lecia Miasta Józefowa.

Wstęp wolny. Miejsce: Galeria RAMA MOK

kw. 01 2022