Oferta edukacyjna dla szkół i przedszkoli

OFERTA EDUKACYJNA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć dla placówek oświatowych. Ofertę przygotowaliśmy dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Program został przygotowany przez Dział Edukacji i Animacji Miejskiego Ośrodka Kultury oraz zaproszonych przez nas specjalistów. Zajęcia, warsztaty i wykłady prowadzą doświadczeni edukatorzy i specjaliści z różnych dziedzin edukacji i kultury.

Zapraszamy do przestrzeni zrewitalizowanego świdermajera z początku XX wieku –  Willi Frankówki. W tym zabytkowym budynku użyteczności publicznej mieści się placówka MOK-u: Dom Nauki i Sztuki.

Dla uczniów publicznych placówek oświatowych z Józefowa oferta jest bezpłatna. Obowiązuje rejestracja grup zorganizowanych.

Dla prywatnych placówek z Józefowa i gości spoza miasta ceny ustalane są indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu.

Przedszkolaki parzy stołach z kartkami i kredkami.