kontakt

KONTAKT

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
ul. Kardynała Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel./ fax. 22 7892026, kom. 531 205 279
e-mail: mok@mokjozefow.pl

SEKRETARIAT

Czynny w tygodniu:
pon. – pt. godz.11:00 – 19:00

KASA

Przedsprzedaż biletów:
pon. – pt. w godz. 14:00 – 18:00
oraz w weekendy na godzinę przed planowanym wydarzeniem.

Opłata za zajęcia:
pon. – pt. w godz. 16:00 – 18:00

Dane do faktury:

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów
NIP: 532-10-47-226, REGON: 000286893
Bank Spółdzielczy w Karczewie nr konta:
31 8023 0009 2004 0009 3770 0001

DYREKTOR

Agnieszka Rogalska-Jung
agnieszka.jung@mokjozefow.pl
tel. (22) 769 27 67, telefon kom. 796 892 284

Z-CA DYREKTORA

Maria Jarząbek
maria.jarzabek@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026, tel. kom. 600 855 929

Księgowość

Edyta Niewczas GŁÓWNA KSIĘGOWA
finanse@mokjozefow.pl
tel. (22) 769 92 20

Małgorzata Mucha
SPECJALISTA DS. KADR I KSIĘGOWOŚĆI
m.mucha@mokjozefow.pl
tel. (22) 769 92 20

SEKRETARIAT/KASA/KADRY/ARCHIWUM

Barbara Oswald SPECJALISTA DS. KADR, SEKRETARIATU, ARCHIWIZACJI I OBSŁUGI KASY
b.oswald@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026

DZIAŁ PROGRAMU I PROMOCJI

Maria Jarząbek KIEROWNIK DZIAŁU
maria.jarzabek@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026, tel. kom. 600 855 929

Julia Kubica SPECJALISTA DS. MEDIÓW I PROMOCJI
j.kubica@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892284,  kom. 602 552 804

Julia Sienkiewicz SPECJALISTA DS. MEDIÓW I PR
j.sienkiewicz@mokjozefow.pl,
tel. (22) 7892284

DZIAŁ EDUKACJI I ANIMACJI

Agata Parzych-Bucka KIEROWNIK DZIAŁU oraz KIEROWNIK DNIS/WILLA FRANKÓWKA
a.parzych-bucka@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892284, tel. kom. 602 110 557

Sabina Steckiewicz SPECJALISTA DS. EDUKACJI HISTORYCZNEJ I ANIMACJI
s.steckiewicz@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892284

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Daniel Kloch KIEROWNIK DZIAŁU / KONSULTANT DS. DOSTĘPNOŚCI
d.kloch@mokjozefow.pl
Telefon: (22) 7892026

Hubert Ładyński SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH / INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
h.ladynski@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026

Małgorzata Strzelec PRACOWNIK GOSPODARCZY
m.strzelec@mokjozefow.pl
tel. (22) 789 20 26

Alina Domańska PRACOWNIK GOSPODARCZY
tel. (22) 289 20 26

Robert Karasiński PRACOWNIK TECHNICZNY/KONSERWATOR
r.karasinski@mokjozefow.pl
tel. 605 305 411

AKUSTYCY (pracownicy nieetatowi)

Paweł Wojtasik
Jakub Glinka

Skip to content