kontakt

KONTAKT

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
ul. Kardynała Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel./ fax. 22 7892026
tel. kom. 602 552 804
e-mail: mok@mokjozefow.pl

SEKRETARIAT

Czynny w tygodniu:
pon. – pt. godz.11:00 – 19:00

KASA

Przedsprzedaż biletów:
pon. – pt. w godz. 14:00 – 18:00
oraz w weekendy na godzinę przed planowanym wydarzeniem.

Opłata za zajęcia:
pon. – pt. w godz. 16:00 – 18:00

Dane do faktury:

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów
NIP: 532-10-47-226, REGON: 000286893
Bank Spółdzielczy w Karczewie nr konta:
31 8023 0009 2004 0009 3770 0001

DYREKTOR

Agnieszka Rogalska-Jung
agnieszka.jung@mokjozefow.pl
tel. (22) 769 27 67, telefon kom. 796 892 284

Z-CA DYREKTORA

Maria Jarząbek
maria.jarzabek@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026, tel. kom. 600 855 929

Księgowość

Edyta Niewczas – Główna księgowa
finanse@mokjozefow.pl
tel. (22) 769 92 20

SEKRETARIAT/KASA/KADRY/ARCHIWUM

Barbara Oswald STARSZY REFERENT DS. KADR, SEKRETARIATU, ARCHIWIZACJI I OBSŁUGI KASY
b.oswald@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026

PROMOCJA

Julia Kubica SPECJALISTA DS. MEDIÓW I PROMOCJI
j.kubica@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892284,  kom. 602 110 557

Julia Sienkiewicz SPECJALISTA DS. MEDIÓW I PROMOCJI
j.sienkiewicz@mokjozefow.pl,
tel. (22) 7892284

EDUKACJA KULTURALNA I ANIMACJA

Agata Parzych-Bucka SPECJALISTA DS. EDUKACJI I ANIMACJI SPOŁECZNEJ
a.parzych-bucka@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892284, tel. kom. 602 110 557

Tomasz Lutoborski REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH I EDUKACJI
(inspektor danych osobowych, konsultant ds. dostępności)
t.lutoborski@mokjozefow.pl, tel. (22)7892026

ADMINISTRACJA I DZIAŁ PROGRAMOWO TECHNICZNY

Maria Jarząbek KIEROWNIK DZIAŁU PROGRAMOWO-TECHNICZNEGO
maria.jarzabek@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026, tel. kom. 600 855 929

Daniel Kloch KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI I ZAMÓW PUBLICZNYCH
d.kloch@mokjozefow.pl
Telefon: (22) 7892026

Tomasz Lutoborski  REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNYCH
t.lutoborski@mokjozefow.pl
tel. (22) 7892026

Ewa Ryciuk PRACOWNIK GOSPODARCZY
e.ryciuk@mokjozefow.pl
tel. (22) 789 20 26

AKUSTYCY (pracownicy nieetatowi)

Paweł Wojtasik
Jakub Glinka

Skip to content