Kobieta w środku i dwóch mężczyzn po jej bokach stoją na tle drewnianego domu.

Isobelle and the Playmakers/koncert/Debiuty

Pomysł na wspólne muzykowanie narodził się jesienią 2020 roku. Muzycy spotkali się w Józefowie na koncercie Natalii Sikory – no i tak chyba miało być.

Isobelle (Iza) Bundy mieszka w Józefowie, z pochodzenia jest Angielką, od najmłodszych lat związana z muzyką. Absolwentka szkól muzycznych w klasie fortepianu. Tworzy własne utwory, pisze teksty i muzykę. Często śpiewa akompaniując sobie  na fortepianie. Posiada dość eklektyczny gust muzyczny, aczkolwiek najlepiej czuje się w bluesie i balladzie. Inspiracji do tworzenia poszukuje w obszarach rocka, jazzu i popu. Znaczący wpływ na jej  twórczość wywarli tacy artyści jak: Mariah Carey, Beth Hart i Richie Kotzen. Wokalistka i zarazem pianistka wykona podczas koncertu swoją autorską piosenkę pod tytułem „Don’t make me feel”. Artystce będą towarzyszyli uznani artyści: Andrzej Sajdak i Roman Sadowski.

Andrzej Sajdak

Pianista, akompaniator. Przez wiele lat związany z krakowską kulturą muzyczną. Grał na wielu imprezach organizowanych przez Estradę Krakowską. To zaowocowało wieloletnią współpracą z krakowskim środowiskiem muzycznym. Kontakty z PAGARTEM umożliwiły muzykowi wyjazdy na kontrakty zagraniczne. Od ponad 15 lat jest mieszkańcem Otwocka. W tym czasie

związał się z firmą Hammond Polska i wielokrotnie prezentował te niesamowite organy na spotkaniach w całej Polsce.

Roman Sadowski

Gitarzysta, akompaniator, kompozytor. Przez wiele lat związany z Warszawską Estradą. Posiada uprawnienia Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu do wykonywania zawodu muzyka estradowego o specjalności gitara. Ostatnie kilkanaście lat poświęcił jako pedagog na edukację muzyczną dzieci i młodzieży. Jego podopieczni byli wielokrotnie laureatami konkursów  muzyczno-wokalnych odbywających się na terenie całego kraju. Stworzony z jego inicjatywy zespół Rh Blues w 2011 roku został laureatem konkursu zespołów na Festiwalu Muzyki Country w Mrągowie.

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie MOK.

Miejsce: sala widowiskowa MOK

lis 06 2021