Malowany obraz pejzażu z kaktusami.

„Jestem, czuję i widzę – pejzaże duszy”/wernisaż wystawy Dominiki Łęczyckiej

Dominika to młoda mieszkanka Józefowa, absolwentka Szkoły Podstawowej nr 1 im. Olofa Palmego i byłego Gimnazjum im. Łączniczek Armii Krajowej. Obecnie studentka pierwszego roku Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. To dziewczyna wrażliwa na piękno, którym chce i lubi się otaczać, w tym także na różnego rodzaju sztukę – od muzyki, przez teatr i taniec, po malarstwo.

Twórczością artystyczną zajmuje się właściwie od zawsze, to jej hobby. Początkowo był to głównie rysunek, potem malarstwo na płótnie. Najbardziej lubi malować krajobrazy. Czasem na obrazie chce zatrzymać jakąś ulotną chwilę, a czasem pokazać jak przeżycia wewnętrzne osoby, będącej w danym miejscu, wpływają na postrzeganie przez nią otaczającego ją świata – oddać jej emocje posługując się przy tym kolorem i symbolem.

Obecnie pracuje nad stworzeniem cyklu prac ukazujących piękno przyrody w jej ulubionych miejscach w Józefowie. Pierwszą pracę przedstawiającą Wyspy Zawadowskie, jak i wiele innych, można zobaczyć na jej profilu Instagramie: @artystka.programistka.

Oprócz malarstwa, drugą największą pasją Dominiki jest informatyka. Obecnie działa w kole robotycznym Politechniki Warszawskiej, programuje własne aplikacje na Androida, jest też zafascynowana uczeniem maszynowym. Za pomocą informatyki i techniki chce zmieniać świat na lepsze, a poprzez malarstwo ukazywać jego piękno.

Wstęp wolny. Miejsce: Galeria RAMA MOK

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 01 2022
Expired!

Czas

18:00 - 19:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: lip 01 2022
  • Czas: 12:00 - 13:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content