Jestem z Józefowa: Nuno & The Mooz/koncert online

Zarówno Anna Waszkiewicz o pseudonimie artystycznym Nuno, jak i grupa The Mooz podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Powstał eklektyczny twór składający się z czterech żywiołów: muzyki elektronicznej przeplatanej jazzową harmonią wokalu, mistycznymi i psychodelicznymi barwami fletu porzecznego oraz spinających wszystko niczym klamra plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.

Nuno Anna Waszkiewicz – mieszkanka Józefowa, charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką live act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.

Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”.

Proponowany Państwu koncert jest kolejnym z cyklu „Jestem z Józefowa” przedstawiającym artystów mieszkających w naszym mieście.

Transmisja: Youtube, Facebook

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 16 2021
Expired!

Czas

18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sty 16 2021
  • Czas: 12:00
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content