Kazio Sponge „Palec pod budkę”/ spektakl familijny / Spotkania z Teatrem Józefów 2023

W tym spektaklu rządzi Kazio – 6-letni gaduła i ważniak, dziecko, które zaprasza widzów do swojego świata, by wspólnie zmierzyć się z dziecięcymi mitami i problemami. Kaziowi towarzyszy Mazi – multiinstrumentalista i przyjaciel – magik, który mając jedynie dwie ręce i looper, potrafi zrobić muzykę z linijki, puszki Coca-Coli, lakieru do włosów, podczas gdy Ty myślisz, że gra dla Ciebie cały band.

„PALEC POD BUDKĘ!” to zabawa teatrem lalek, muzyką, słowem. Liczne interakcje z publicznością i improwizacje, sprawiają, że każde spotkanie z Kaziem i Mazoniem wgniata w fotel i poprawia humor.

Koncepcja i reżyseria – Anna Makowska-Kowalczyk; muzyka – Grzegorz Mazoń; scenografia – Anna Makowska-Kowalczyk, Grzegorz Mazoń; występują – Kazio Sponge, Grzegorz Mazoń.

Bilety: 30 zł normalny/20 zł ulgowy.

mar 05 2023

• Data: mar 05 2023