Ciemne tło. Kobieta z rękami wyciągniętymi do przodu. W tle wyświetlona różowa syrenka.

ODWOŁANE „Legendy Warszawskiej Starówki”, Kolor Kolektyw &Natalia Leszczyńska

Kolejne wydarzenie w ramach X. Przeglądu Teatrów dla Dzieci „Bez sceny”. Czeka nas niezwykłe multimedialne widowisko odkrywające na nowo tradycyjne podania warszawskie.

Główni bohaterowie – dzieci ze Śródmieścia – Pola i Kostek nie do końca wierzą w legendy warszawskie. Postanawiają zatem udać się na Starówkę, gdzie… przenoszą się w czasie, by spotkać bohaterów legendy o Złotej Kaczce, odkryć nowe sposoby na potwornego Bazyliszka i poznać sekrety Warszawskiej Syrenki.

Spektakl familijny, od lat 5 do 105! Bilety w cenie: 10 zł/dziecko, 15 zł/opiekun. Przedsprzedaż biletów od 15.03.2021. Miejsce: Sala widowiskowa MOK.

Więcej o spektaklu i Przeglądzie TUTAJ

mar 20 2021