Mamiko Ueyama i Rio Ueyama / recital fortepianowy

WYDARZENIE W RAMACH OBCHODÓW 60-LECIA MIASTA JÓZEFOWA

Podczas koncertu usłyszymy utwory Johanna Sebastiana Bacha, Josepha Haydna, Felixa Mendelssohna-Bartholdy`ego oraz Fryderyka Chopina.

Mamiko Ueyama pochodzi z Osaki w Japonii. Naukę gry na fortepianie rozpoczęła już w 3. roku życia. Jej niezwykły talent połączony z ciężką pracą sprawił, że bardzo szybko została doceniona jako pianistka. Po ukończeniu Akademii Muzycznej w Osace, Mamiko przyjechała do Polski na staż podyplomowy w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Tu także odnosiła sukcesy w wielu konkursach pianistycznych. Doskonaliła swój warsztat pod kierunkiem wielu wybitnych profesorów: K. Katada, S. Ueda, J. Romaniuka, R. Sanjinez, K. Kennera i T. Szebanowej. Występy pianistki przyjmowane są w naszym kraju bardzo entuzjastycznie.

Rio Ueyama ma 15 lat i jest laureatem wielu międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów pianistycznych. Obecnie uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie pod kierunkiem prof. Iriny Rumiancewej-Dabrowski.

Bilety: 20 zł. Miejsce: sala widowiskowa MOK.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 01 2022
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: paź 01 2022
  • Czas: 12:00 - 13:30

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Kategoria

Organizator

MOK Józefów
Skip to content