„Rodzinne podróże w miniteatrze”/ warsztaty teatralne / Spotkania z Teatrem Józefów 2023

W czasie warsztatów możecie puścić wodze fantazji i stworzyć bajkę jedyną w swoim rodzaju. Spotkania mają charakter teatralno-dramowy, poznacie więc różne techniki, dzięki którym Wasza opowieść nabierze barw, a dzieci mając wsparcie rodziców przełamią lęk przed wystąpieniami. Nasza twórczość będzie opierała się głównie na improwizacji – dzieci rozbudzą swoją wyobraźnię, a dorośli… któż z nas nie musiał improwizować będąc rodzicem? Zarówno mali jak i duzi uczestnicy będą mogli odnaleźć się w nowych rolach odkryć uśpione dotąd talenty czy też odnaleźć formy wyrażania siebie przez sztukę. Podróż, w którą Was zapraszam to nowe doświadczenie i wspaniała zabawa. Wspólnie stworzymy małe dzieła sztuki! Prowadzenie: Agata Nowak. Zapisy do 2 marca: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl.
Miejsce:
Dom Nauki i Sztuki/Willa Frankówka.

mar 04 2023

• Data: mar 04 2023