Koncert Patrycji Markowskiej

2 LIPCA (NIEDZIELA) GODZ 18:00
Patrycja Markowska z zespołem/Letnie Koncerty Ogrodowe

Wydarzenie w ramach obchodów 50-lecia Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.

Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. 

Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace&Love towarzyszą jej od zawsze. Uwielbia koncertować. Od lat skupia się na tym, by swojej widowni co raz prezentować nową muzykę. Wydała 9 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 50 singli, z których wiele na długi czas podbiło szczyty list przebojów.

Kochając twórczą pracę – bardzo chętnie gra z innymi artystami. Występowała z takimi twórcami, jak Tanita Tikaram, Leszek Możdżer, Artur Gadowski, Ray Wilson czy najważniejszy artysta w jej życiu – Grzegorz Markowski. Występuje z zespołem w składzie: Krzysztof Zagajewski (gitara), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja). 

Wstęp wolny.

Miejsce: skwer im. św. Jana Pawła II.

Skip to content