Plener. Kobieta trzyma lustro, w którym odbijają się sylwetki dwóch mężczyzn.

Mikromusic akustycznie i w plenerze

Dwóch mężczyzn, jeden w czapce z daszkiem i kobieta na tle zieleni w plenerze.

Uwaga! Koncert przeniesiony na 25 września godz. 18:00! Sala widowiskowa MOK. Bilety w cenie 50 zł. W przedsprzedaży od 6 września.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają siedem płyt studyjnych i cztery albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Czechach.

W 2020 r. zespół został uhonorowany Fryderykiem w kategorii „Muzyka poetycka”. Teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.

Oglądalność klipów Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów.

Zespół wystąpi w składzie:  Acoustic Trio: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło – gitara basowa

Data: 30 maja, godz. 18:00 Wstęp wolny
Miejsce: scena plenerowa MOK

UWAGA! ZASADY UDZIAŁU W WYDARZENIACH.

W związku z wdrożonymi  procedurami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych w czasie pandemii COVID – 19, w koncercie (strefa wydzielona) może wziąć udział maksymalnie 90 osób w plenerze i 90 osób w sali widowiskowej MOK. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA, dostępnych na stronie www.mokjozefow.ploraz aktualnych zaleceń GIS.

WSTĘP NA KONCERTY do wydzielonej strefy  po  wypełnieniu ankiety covidowej i klauzuli  informacyjnej dostępnych przed koncertami w punktach informacyjnych na skwerze im. św. Jana Pawła II.

Czarny tekst na białym tle. Na górze zielona szyszka.
Skip to content