Trzech młodych mężczyzn, jeden trzyma pluszowe serce.

Pośmiejmy się na stand-upie

Trzech młodych mężczyzn, jeden trzyma pluszowe serce.

9 STYCZNIA (NIEDZIELA) GODZ. 18:00
Noworoczny Stand-up/Maciej Twarowski /Kamil Kozieł/Michał Gołąb + Open Mic

Wydarzenie rozpocznie się od Open Mic, części, podczas której talenty polskiego stand-upu dostaną swoją szansę przed publicznością. Następnie wystąpi artysta z Józefowa –  Michał Gołąb z programem „Trochę o mnie, trochę o żulach”, a wieczór podsumuje doświadczony komik – Maciej Twarowski („Serce mam dobre”). Imprezę poprowadzi Kamil Kozieł.

Bilety: 20 zł. Bilety w przedsprzedaży online, stacjonarnie – na godzinę przed rozpoczęciem.

Miejsce: sala widowiskowa MOK

—–

Maciej Twarowski – komik, który rozprawił się z kobiecym „Domyśl się” oraz dokonał wiwisekcji związków wszelakich, tym razem postanowił na muszkę wziąć wszystko, co zobaczył przez pierwsze lata życia w komediowym świecie. W swoim nowym programie opowie o wszelkich trudach początkujących komików i życiu w komedii, które mogłoby się nazywać „Bezseks, drugs and hiphop o tym jak jest ciężko w życiu”. Wystąpi z programem „Serce mam dobre”.

Kamil Kozieł – człowiek-wulkan, wulkan drzemiący. Może i nie doczekacie się erupcji ze strony Kamila, ale na pewno oczaruje Was swoim podejściem do świata, niekonwencjonalnymi spostrzeżeniami, a także umiejętnością zachowania stoickiego spokoju w nawet najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Michał Gołąb – józefowianin, człowiek, który ma olbrzymie trudności w rzeczach banalnych, przenosi jednak góry przy rzeczach trudnych, a to wszystko w miarę lokalnie, w powiecie otwockim. W programie „Trochę o mnie, trochę o żulach” opowie o swoich życiowych perypetiach z samym sobą i oczywiście z żulami.

Skip to content