Dziewczyna w żółtej bluzie z napisem "kuźwa jak tu pięknie"

Pośmiejmy się!

Mężczyzna w czarnej bluzie i kobieta w żóltej bluzie.

2 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 18:00

Stand-up – Reaktywacja
Ewa Błachnio „Apokalipsy nie będzie” i Karol Kopiec „Szklanka do połowy”

Do MOK-u powraca stand-up – w ostatnich czasach jedna z najpopularniejszych form komediowych. To rozrywka, która opiera się bardziej na osobowości i charyzmie wykonawcy oraz jego żywym kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia. Znani komicy, najlepszy styl i dwie godziny przedniej zabawy.

Bilety: 40 zł. Przedsprzedaż od 27 września. Miejsce: sala widowiskowa MOK

—–

Ewa Błachnio „Apokalipsy nie będzie”

„Siemandero kochani!

Z tej strony Ewka Błachnio :). Pytacie, co tam u mnie… No w porzo jest. Piszę, gram, gadam
z wiewiórami — kto śledzi mnie na social mediach, ten wie ;). Kiedyś byłam widywana z Limem… ale! przypudrowałam oko i pocisnęłam swoją drogą. Machnęłam dyplom „aktora dramatycznego”,
a w międzyczasie zakochałam się w stand-upie — nie chcę zapeszać, ale czuję, że
z wzajemnością… 😉 — pisze, dzwoni, lajki wysyła… noo ślub lada dzień! 🙂 Wpadam do Was
z nowiutkim programem pt. „Apokalipsy nie będzie”. Tak, że o! Tyle u mnie, ale lepiej opowiadajcie co tam u Was? Co dobrego? 🙂 ”

Karol Kopiec „Szklanka do połowy”

Będzie to, co najlepsze, czyli fauna i flora w abstrakcyjnym zwierciadle, ale również dużo historii wziętych prosto z życia. Karol zaprasza nas do niezwykłego świata – niby dobrze znanej nam codzienności, jednak widzianej jego oczami. Takiego Karola jeszcze nie znacie!

Karol Kopiec występuje od 2008 roku. Wziął udział m.in. w pięciu sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach, jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”. Występy Karola są pełne absurdu i optymizmu. Ze stand-upem odwiedził też USA, Anglie, Litwę czy Budapeszt.

Skip to content