Czterech młodych mężczyzn stoi w miejskiej przestrzeni.

Power of Trinity / koncert

Power Of Trinity to łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki.

Jednak najnowsza płyta „Ultramegnatic” to już 100 % energetycznego rocka.
W 2019 zespół otrzymał nominację do nagrody Fryderyk 2018 w kategorii Album Roku Rock za płytę Ultramagnetic oraz zdobył prestiżową nagrodę – płytę roku Antyradia.

Skład zespołu:

Jakub Koźba – wokal

Łukasz Cyprys – gitara

Grzesiek Graczyk – perkusja

Paweł Wochna – bas

 

Debiutancka płyta zespołu ”11″ znalazła się wśród 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia według magazynu „Teraz Rock”.

Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej
z najpopularniejszych, polskich płyt rockowych 2011 roku. Singiel „Chodź ze mną” podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń w serwisie YouTube przekroczyła sześć milionów. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił min. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Zespół supportował również takich wykonawców jak: Red Hot Chilli Peppers, Kasabian, Queen i Cranberries.

Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego, doskonale przyjętego przez krytyków i fanów, studyjnego krążka „Legorock”.

„Ultramagnetic”, czwarty studyjny album łódzkiego zespołu Power Of Trinity miał swoją premierę 7 września 2018 roku. Płyta została wydana przez UNIVERSAL MUSIC POLSKA i zawiera 11 kawałków, które powstały w czasie wielu zmian: zarówno zespołowych, jak również prywatnych. Zmian na lepsze, z nową jakością, świeżym spojrzeniem, ale też doświadczeniem. W warstwie lirycznej można odnaleźć osobliwe opowieści o otaczającej nas rzeczywistości dotyczące uczuć, miłości, nienawiści.
„Telefon”, „Kontra” oraz „Prywatny raj” to single promujące najnowszą płytę.

Scena plenerowa MOK, Wstęp wolny

Zespół wystąpi w ramach „Początku lata na skwerze” ← kliknij po szczegóły

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 19 2021
Expired!

Czas

18:00 - 20:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: cze 19 2021
  • Czas: 12:00 - 14:00

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Organizator

MOK Józefów
Skip to content