Spotkania z Teatrem 2024

02-03 MARCA oraz 9-10 MARCA 2024 Józefowskie Spotkania z Teatrem 2024

Improwizowany spektakl dla dzieci na motywach bajki o kocie w butach, monodram brawurowego „Skrzypka na dachu” oraz spotkanie z Danielem Olbrychskim – to wybrane atrakcje organizowanych w Józefowie Spotkań z Teatrem

W programie wydarzenia znajdą się ponadto: impro dla dorosłych w wykonaniu Teatru w Ogrodzie, spektakl dla dzieci Fundacji Sztuka Ciała oraz wystawa „Nie może być! Czyli jak to jest, że coś jest” wokół książki o filozofii dla najmłodszych, autorstwa józefowskich twórców Dominiki i Marcina Strzemboszów.

„Józefowskie Spotkania z Teatrem” to kontynuacja cieszących się dużym zainteresowaniem marcowych przeglądów teatralnych dla dzieci, poszerzona o wydarzenia dla młodzieży i dorosłych.

Ideą „Spotkań” jest umożliwienie publiczności kontaktu z najciekawszymi artystami oraz teatrami i grupami teatralnymi działającymi bez stałego miejsca pracy, a także promocja teatru w jego różnorodnych formach. W tym roku na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zostaną zaprezentowane aż dwa spektakle improwizowane – dla młodszych oraz starszych widzów.

Bilety: na wszystkie spektakle i spotkania: 30 zł normalny/20 zł ulgowy.

Dostępne w kasie MOK oraz przez stronę www.biletyna.pl

Miejsce: sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, ul. Kard. Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów

Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Józefowa
Patronat medialny: e-teatr.pl

Skip to content