Rysunek. Kolorowe jajko - pisanka.

Wirtualna pisanka/Kolor Kolektyw

Rysunek. Kolorowe jajko - pisanka.

Do 19 marca br. prowadzimy zapisy na warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wirtualna Pisanka to niesamowita akcja warsztatowa w sieci, której głównym bohaterem będzie JAJO!

Razem z Kolor Kolektyw odkryjecie znaczenie jajka w tradycji i zobaczycie ciekawie wykonane egzemplarze pisanek. Poznacie też pewną rodzinną grę związaną z biciem jajek. Wykonane przez Was prace plastyczne (nic trudnego! dostaniecie Instrukcję warsztatową) staną się elementem wspólnej instalacji mappingowej. Będziemy wyświetlać je na czymś, co przypomina… jajo dinozaura, animować i modyfikować na żywo. Jako efekt finalny warsztatu powstanie też dodatkowe video: będzie to wykonany techniką timelapse’u skrót z wszystkich prac w postaci pięknej, animowanej pisanki!

Sprawdźcie efekt finalny z 2020 r.:
https://youtu.be/d6XajCverxY

Przed Wielkanocą otrzymacie link zarówno do warsztatu (z dostępem od premiery przez cały okres świąt) jak i jego efektu finalnego – stworzonej wspólnymi siłami super wirtualnej pocztówki świątecznej do wysłania rodzinie czy znajomym (z nieograniczonym dostępem, a więc będzie to pamiątka na zawsze!) Prowadzenie: Kolor Kolektyw


Kolor Kolektyw to grupa artystów wizualnych i edukatorów, tworzących filmy animowane, mapping 3d, digitalowe kreacje wizualne oraz prowadzących warsztaty artystyczne, bazujące na nowych technologiach. Akcję warsztatową przeprowadzą założyciele Kolor Kolektyw: Kama Fundichely (malarka, graficzka, animatorka) i Krzysztof Rychta (grafik, muzyk, specjalista od nowych technologii).

Zapisy i ważne informacje:
Zapisy do 19 marca br. mailowo
: a.parzych-bucka@mokjozefow.pl , w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika. Przy zgłoszeniu otrzymacie Państwo instrukcję warsztatową – wykonaną z jej pomocą pracę należy odesłać najpóźniej 24 marca. 29 marca otrzymacie link do warsztatu i filmiku z efektem finalnym/życzeniami.

Skip to content